IX SALÓ INTERNACIONAL FOTOGRÀFIC DIGITAL ANDORRA 2019
Libre, monochrome
AUSTRALIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Condie, Leisa | Grumpy Mono | ||
Conquest, Toni | QVB | ||
Damme, Bettina | Juvenile Water Dragon | ||
Damme, Bettina | Misty Morning | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
English, Dianne | Character Lines | ||
English, Dianne | Grannys Bonnet | ||
Hansell, David | Cathedral Rock | ||
Hansell, David | Do You Wanna Bet | ||
Hansell, Susan | Girl on a train | ||
Jessen, Pia | Omo Patrol | ||
Jessen, Pia | Suri Gun Girl | ||
Martin, Michael S | A Wee Monster | ||
Martin, Michael S | Injalak Artist | ||
Maystrenko, Peter | La Femme Form | ||
Mckie, Georgie | Ahuriri 1 | ||
Mckie, Georgie | Breaking Free | ||
Norris, David | Day Dreaming | ||
Norris, David | Maggie1 | ||
Price, David | Fish Feed | ||
Sharples, Jan | Grand Tetons | ||
Thomas, Joy | Heavenly Shade | ||
Wei, Linda Ky | Bored | ||
Wei, Linda Ky | Boy in Sad Mood | ||
Wei, Linda Ky | Going Home | ||
Willis, Megan | Great Save | ||
Yuen, Hung Kam | Hurry up |
AUSTRIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Pichler, Thomas | Black Swan | ||
Pichler, Thomas | Leonella | ||
Pillik, Manfred | Nasenbohrer |
BELGIUM
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Lemmens, Jef | Praying in water | ||
Simon, Claude | Baby elephant coming | ||
Simon, Claude | Himba and shell | ||
Weytens, Eric | LA DANSEUSE |
CANADA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Kwan, Phillip | Horses Down the Hill 33 | ||
Laronde, David | Under the Canopy | ||
Sun, Maggie | Different faces9 | ||
Sun, Maggie | Early morning in Kashmir2 | ||
Ye, Danlei | Bangladeshi childrens8 | ||
Ye, Danlei | Ethiopian tribal life27 | ||
Ye, Danlei | Growing up in tribe15 |
CHINA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
An, Xiping | Camels in teh desert | ||
An, Xiping | GRAZING3 | ||
Cai, Chaoyang | Morning Glory | ||
Chen, Xinxin | line up | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Chen, Xinxin | Train Festival 12 | ||
Huang, Deying | Grazing1 | ||
Huang, Deying | Moms back | ||
Li, Jing | The World of Buddha | ||
Lin, Yong | Grazing | ||
Lin, Yong | Little girl | ||
Liu, Beimeng | Ethiopias tribe1 | ||
Liu, Beimeng | Ethiopias tribe17 | ||
Luo, Wenjie | jubilation | ||
Ye, Wei | Ancient city watcher 4 | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Ye, Wei | Badgang girl | FAF GOLD MEDAL |
CROATIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Kucelin, Zkucelin | glance-20 | ||
Racki, Neda | A beggar | ||
Racki, Neda | A big one and a small one |
CUBA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Barrios Mancriff, Alejandro | Bajo fuerte aguacero | ||
Castiñeira De Dios, Juan Ernesto | ELPURO | ||
García Avila, Beatriz | La espera | ||
Guzmán Suárez , Alejandro | Guárdamelo para mañana | ||
Hernandez Barnet, Alejandro Rene | Cuba si coño! Serie | ||
López Leiva , Adrianna | Perpetua | ||
Mederos Perugorria, Karel | Descanso Laboral | ||
Rodríguez Aguilar, Jorge Luís | la profe de chelo | ||
Sobrino Quiñones, Eden | Espera | ||
Sobrino Quiñones, Eden | Infraganti |
CYPRUS
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Constantinou, Costas | Relax | ||
Gregoriou, Ricos Andreas | Sad Ballarina | ||
Gregoriou, Ricos Andreas | The Mermaid of the Storm | ||
Gregoriou, Ricos Andreas | Two bodies | ||
Hadjipavlou, Thanasis | Dream without fear | ||
Hadjipavlou, Thanasis | Feel the music | ||
Kranos, Pantelis | A beautiful world below | PSA GOLD MEDAL | |
Kranos, Pantelis | Finding a Seashell | ||
Kyprianou, Klea | Alexandra | ||
Kyprianou, Klea | Dervishes 02 | ||
Kyprianou, Klea | Light and Shadows 3 | ||
Ulual, Tevfik | The Light House |
DENMARK
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Nielsen, Arvid | Ballet Dancer 5 | ||
Nielsen, Arvid | Leaving Body |
DOMINICAN REPUBLIC
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Andujar Nova, Santiago | Manos Dignas | ||
Angeles Tapia, Jose Miguel | presencia magico religiosa II | ||
David, Pierre | EL PASO DEL TIEMPO | ||
Hernandez Mata, Silvani | Enroladas en el Camino | ||
Jaquez, Sarah | Niños del Batey | ||
Moronta Escuder, Alfredo | Colector de Papas | ||
Rodriguez, Martin | Danza | ||
Rodriguez, Pedro Genaro | En el nombre del pez | ||
Sanchez Cernuda, Rafael | Inocent Loocks |
ÉTATS-UNIS D'AMÉRIQUE
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Alkhawaher, Zahra | Beauty of freckle | ||
Alkhawaher, Zahra | elder man | ||
Alkhawaher, Zahra | look at my eyes1 | ||
Chiu, Bob | Curious | ||
Chiu, Bob | India10 | ||
Chiu, Bob | India7 | ||
Luo, Jingru | Chiqiang | ||
Luo, Jingru | GLLRL | ||
Murphy, Ken | 1948 International Pickup | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Murphy, Ken | Lily Pad Flower |
FINLAND
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Airikkala, Reino | Two way trafic | ||
Jarvinen, Simo | Wet body | ||
Korte, Ritva | First snow | ||
Leppala, Pekka | Fantasie | ||
Lindqvist, Leena-maija | Black-eyed man | ||
Mäenpää, Petteri | Attack | ||
Peltola, Petri | A rose | ||
Peltola, Petri | The flight | ||
Ylinen, Pertti | Joy of Life 99a | ||
Ylinen, Pertti | Lonely 92a |
FRANCE
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Amenta, Armand | Sana tete 1 | ||
Bacquey, Pierre | Grass track | ||
Bacquey, Pierre | L entree du port | ||
Bacquey, Pierre | La traversee | FCF GOLD MEDAL | |
Barriere, Nathalie | City run | ||
Barriere, Nathalie | Gypsie family | ||
Bertin, Jean-claude | Coiffeur indien | ||
Bertin, Jean-claude | Esprits | ||
Bonnefille, Vincent | LE LOUVRE | ||
Bonnefille, Vincent | STORMY DAY | ||
Dupeux, Roseline | La loupe | ||
Feret, Michel | Fille de Pébégou | ||
Feret, Michel | L'ardoise de Béléfoungou | ||
Joly, Dominique | la baie des naufragés | ||
Joly, Dominique | le carrelet | ||
Joly, Dominique | Solitude | ||
Lerzy, Denis | blockhaus 15 | ||
Mathias, Gerard | 3 brothers | ||
Mathias, Gerard | Gams game | ||
Morata, Alain | COURBES NB | ||
Morata, Alain | EDINBURGH 16 NB | ||
Morata, Alain | NAV 4 | ||
Morio, Françoise | NYC | ||
Paillé, Jean-claude | Exorcisme | ||
Pires Dias , José Manuel | Hihahaha | ||
Sánchez Martínez, ángel | Aniella NB | ||
Sánchez Martínez, ángel | Lola Blouson | ||
Vachon, Roland | Filé en baskets | ||
Vajaianu, Alexandre | LA DANSE DU CYGNE | ||
Zicko, Etienne | LADDAKHI |
GERMANY
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Becker, Werner W. | distribution station | ||
Becker, Werner W. | LIGHTS OF THE NIGHT | ||
Boehm, Gerhard | Duo 5 - SW | ||
Boehm, Gerhard | Model 2 - SW | ||
Bücker, Holger | Above and Below - Shake | ||
Bücker, Holger | Graf Lindorf of Coppelius | ||
Egerer, Monika | light express | ||
Ludwig, Peter | Nirgendwo | ||
Meinberg, Volker | Hamadryas Baboons 04 | ||
Meinberg, Volker | Helgoland Gannets 127 bw | ||
Meinberg, Volker | Port Lockroy 12 | ||
Moellgaard, Hendrik | Leuphana1_sw | ||
Paris, Raimund | Cuba Boxing | ||
Paris, Raimund | Leila | ||
Peks, Heinz | Granny Mara_s | ||
Peks, Heinz | Islandpony2_s | ||
Poell, Juergen | drei Wasserkraene mc | ||
Reibl, Klaus | Lindbergh | ||
Romanowski, Jan | In der Kueche | ||
Schmidt, Barbara | Die Perle |
GREECE
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Kazepidis, Vasilis | Dervishes 02 | ||
Skotiniotis, Iannis | Des 20 |
HONG KONG
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Chan, H. W. | Crane picture 2 | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Chan, H. W. | Protect with body 02 | ||
Choi, Lewis Ka Yin | Committed Team 3 | ||
Lin, Wolfgang | Ancient Princess 1 | ||
Lin, Wolfgang | My World | ||
Lin, Wolfgang | Water Girl BW | ||
Wu, Koon Yiu, Albert | Rainy day |
HUNGARY
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Bolvári, Csilla | Gemini | ||
Daróczi, Csaba | Bunny attack | ||
Daróczi, Csaba | Dream in black and white | ||
Daróczi, Csaba | Grayscale | ||
Gorotyak, Daniella | Absorption | ||
Horosnyi, Sándor | Best friend | ||
Horosnyi, Sándor | Fishing stories | ||
Magdo, Istvan | Footsteps | ||
Papp, Elek | Action | ||
Papp, Elek | Breakfast time | ||
Zelko, Csilla | Expressive Eyes | ||
Zelko, Csilla | In the Frame | ||
Zelko, Csilla | Limited Possibilities | ||
Zelko, Csilla | Traditonal Greetings |
INDIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Agarwala, Adit | CHICKEN SUPPLIER | ||
Agarwala, Adit | DUNES AND THE MOON | ||
Agarwala, Adit | FIRST TRIP | ||
Basu, Konark | Benaras Ghat BW 2 | ||
Basu, Konark | Eid Prayer BNW_5 | ||
Basu, Soumyajit | Souls connected | ||
Bhattacharya, Subhro | BLOOMING | ||
Bhattacharya, Subhro | DISCERNING NUN | ||
Bhouraskar, Deepak Shripad | Going Home | ||
Bose, Sumit | play1 | ||
Dalal, Sona | BRICK FIELD LABOUR | ||
Das, Ashis Kumar Das | THE JWELLED LADY 2 | ||
Das, Jayatu Chandra | FORCE | ||
Das, Jayatu Chandra | SLEEPING BEAUTY | ||
Das, Satyajit | ALL IS BLACK IN MY LIFE | ||
Das, Satyajit | CONCENTRATION | ||
Das, Snehasish | CHILD WITH ICECREAMS | ||
Das, Snehasish | MISTRY MORNING | ||
Das, Sudipta | Life struggle | ||
Das Majumdar, Rupa | GRANDMA | CEF GOLD MEDAL | |
Das Majumdar, Rupa | TRIBAL LADY | ||
Dasgupta, Shilpi | CHILDHOOD 5 | ||
Dasgupta, Shilpi | CHILDHOOD DAYS 2 | ||
Dattagupta, Priyankar | Sleepy 1 | ||
Dattagupta, Priyankar | Woman Carrying Jute | ||
Dutta, Pankaj | See the horse | ||
Ghosh, Somnath | Face lifting | ||
Ghosh, Somnath | Helmet 2 | ||
Ghosh, Soumen | L O N E L Y | ||
Hardia, Akhil | Friendly | ||
Khan, Mahisin | Innocent EYES | ||
Khan, Mahisin | Speech Less | ||
Khan, Mahisin | Unlock YOURSELF | ||
Kondadasu, Subrahmanyeswara Rao | DAY BEGIN 1 | ||
Kondadasu, Subrahmanyeswara Rao | FRIENDS | ||
Kondadasu, Subrahmanyeswara Rao | HAPPINESS | ||
Mandal, Arindam | WINNER | ||
Mitra, Piyali | Beauty with violin | ||
Mitra, Piyali | Despairing look | ||
Mukherjee, Namrata | BEAUTY IN BLACK | ||
Mukherjee, Namrata | CLIMBING TO SUCCESS | ||
Nag, Shibram | Gloomy Glare | ||
Nag, Shibram | Life is not always a bed of roses | ||
Nag, Shibram | MONOCHROME ON THE EDGE | ||
Pal, Udayan Sankar | Bowled over | ||
Pal, Udayan Sankar | High jump | ||
Paul, Nikhil | See Through Glass Water | ||
Porwal, Ankit | Handi Cooking | ||
Roy, Soumesh | HELP ME | BEST AUTHOR, SPECIAL BADGET FIAP | |
Roy, Soumesh | LETS PLAY | BEST AUTHOR, SPECIAL BADGET FIAP | |
Roy, Soumesh | ND - 3249 | BEST AUTHOR, SPECIAL BADGET FIAP | |
Roy Chowdhury, Subhra | Her Dream | ||
Roy Chowdhury, Subhra | Hiding the Pain | ||
Saha, Avik | OLD LADY | ||
Saha, Avik | PLAYING TIME | ||
Saha, Rahul | PIERCING DEVOTION | ||
Saha, Rahul | THINKING OF YOU | ||
Saha, Rahul | TWO BROTHERS | ||
Sarkar, Mousumi | COW RACE | ||
Sarkar, Sankarsan | CLOSE RELATION | ||
Saxena, Sudhir | DESTINATION-2 | ||
Saxena, Sudhir | ELEGANT | ||
Saxena, Sudhir | GLAMOUR OUT OF CAGE | ||
Sengupta, Dr. Asok | CAGED | ||
Sengupta, Dr. Asok | ENJOYMENT OF LEISURE | ||
Sengupta, Dr. Asok | LADY WITH HAT | ||
Sengupta, Samarjit | BROJO 1 | ||
Sengupta, Samarjit | CHILDHOOD | FIAP RIBBON | |
Sengupta, Sanjoy | fish market 11 | ||
Sirohiya, Saurabh | Hands Of Care | ||
Sirohiya, Saurabh | The Cheerful Eyes | ||
Sirohiya, Saurabh | The Diamond Eyes |
INDONESIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Hioe, Hendro | Beauty Symphony | ||
Hioe, Hendro | Beggar GZ | ||
Somali-chow, David | Beauty ladies bird cages makers | ||
Somali-chow, David | Cow Racing2 | ||
Somali-chow, David | Fisherman going to the sea |
IRAN
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Jamshidian, Hamid | cyclist | ||
Jamshidian, Hamid | walk in the desert | ||
Panahi, Milad | Beatiful and spiritual |
IRELAND
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Loughran , Gary | Morning After | ||
Watson, Deirdre | Curious Cat |
ISRAEL
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Gitliz, Galia | Larten and rose | ||
Gitliz, Galia | The birds lake | ||
Harel, Gilad | Hello |
ITALY
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Cuna, Vincenzo | il toscano | ||
Gibertoni, Dino Odoardo | Be silent! | ||
Gibertoni, Dino Odoardo | La Novizia 2 | ||
Nuti, Giovanni | into the bus | ||
Salvaterra, Alberto | Myanmar 35 | ||
Tarantini, Francesco | A day of winter 6 | ||
Tommi, Massimo | Distracted boy | ||
Tommi, Massimo | Fisherman Cove | ||
Zuffo, Emanuele | Black.tailed prairide dog |
KOREA SOUTH
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Chae Chun Hwang, Solmorang | A snowy day | ||
Chae Chun Hwang, Solmorang | at the Boryeong mude festival | ||
Chae Chun Hwang, Solmorang | goodbye |
LUXEMBOURG
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Hilbert, Paul | Downhill | ||
Hilbert, Paul | Nymphenburg Palace |
MACAO
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Cheang, Sherman | Dodge The Rain | ||
Cheang, Sherman | Follow My Husband | ||
Cheang, Sherman | Mid Autumn Festival | ||
Chiang, Ka Chon | Drop Down | ||
Chiang, Ka Chon | Hold Me Tight | ||
Leong, Im Kai | Porcelain making | ||
Leung, Kwok Tung | Belive | ||
Leung, Kwok Tung | Boiling water | ||
Leung, Kwok Tung | Herdsman |
MACEDONIA NORD
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Joveva, Ana | LOVE AT FIRST SIDE |
MALTA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Azzopardi, Manweli | Manikata Church | ||
Azzopardi, Manweli | Mia. | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Catania, Gottfried | Tulip Staircase London |
MYANMAR
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Maung, Thi Ha | CARRYING FISHING NET | ||
Maung, Thi Ha | SLEEPING IN THE MUD | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Min, Hlaing Myint | Nuns | ||
Min, Hlaing Myint | Praying Nuns |
NETHERLANDS
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Limberg, Huib | Walking the 3d floor | ||
Limberg, Huib | Walking the Diamond # 01 | ||
Limberg, Huib | Watching the exhibition of John Lommen | ||
Van Son, Max | Into the Void | ||
Van Son, Max | Late Afternoon Fight 02 | ||
Van Son, Max | Motion with Malevich 03 bw |
NORWAY
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Birkelund, Hans | Magnus 80 years Old | ||
Knutsen, Jon | The Art of Posing | ||
Knutsen, Jon | Yoga on the box | ||
Synnevaag, Roald | Bear with cub | ||
Synnevaag, Roald | Late nigt at the Subway |
OMAN
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Al Ajmi, Nader | AlBurqaa | ||
Al Ajmi, Nader | Geometry | ||
Alajmi, Ali | Feelings | ||
Alajmi, Ali | look ix | ||
Alajmi, Ali | There is still hope iii |
PANAMA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Boyd, Eduardo | Maletin Stash | ||
Cifuentes, Andres | Magda | ||
Perez, Iris Ariadna | Herencia de Son y Tradición | ||
Ramirez Fuentes, Luis Alexis | Estación |
POLAND
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Muskalski, Krzysztof | Dancing in the clouds 2 |
ROMANIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Nagy, Lajos | Playing by waterfall | ||
Negrea, Eugen | Black cabbage | ||
Pop, Ovi D. | 6 chairs | ||
Pop, Ovi D. | Kisses in 3 | ||
Pop, Ovi D. | Michael |
RUSSIAN FEDERATION
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Ignatov, Stanislav | Ann | ||
Kanunnikov, Viktor | Night in Venice 11 | ||
Kanunnikov, Viktor | Night in Venice 12 |
SCOTLAND
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Spence, Fiona | Chrysalis | ||
Spence, Fiona | Nat in Natural | CEF HM | |
Wilkie, Kenneth | Going down | ||
Wilkie, Kenneth | Kickboxers |
SERBIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Jevtic, Radivoje | Dust | ||
Mirkovic, Dragoslav | MACA | ||
Zupunski, Anica | Freedom |
SINGAPORE
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Heng, Zee Kek | Lanterns | ||
Heng, Zee Kek | Mysterious nine | ||
Htet, Hein | Going to bazaar 02 | ||
Htet, Hein | Inle fisherman 03 | ||
Htet, Hein | Inle fisherman 05 | CEF HM | |
Tan, Lee Eng | Helpless Lizard | ||
Tan, Lee Eng | Mongolian Eagle Hunter 19 | ||
Tay, David Poey Cher | Look Like A Hermit | ||
Tay, David Poey Cher | My Little Puppy | ||
Tay, David Poey Cher | Sea Is Calm | ||
Teo, Chin Leong | Children Happy Play 1 | ||
Teo, Giap Chiu | Andy Tan Reading Thirty Six | ||
Teo, Giap Chiu | May Tan Dancing two |
SLOVENIA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Boznar, Emil | THE BRIDE | ||
Debevec, Igor | Acte Noir I |
SOUTH AFRICA
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
La Grange, Christo | Agitation_2 | ||
La Grange, Christo | Bethesda Man_2 | ||
La Grange, Christo | Cul de Sac_2 | ||
La Grange , Marleen | Game of Throneplayers |
SPAIN
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Aguilera Vilamajó , Neus | BARRIKA | ||
Aguilera Vilamajó , Neus | FARINA | ||
Aguilera Vilamajó , Neus | FÀTIMA | ||
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | Futuristic Dubait | ||
Ajuriaguerra Saiz, Pedro Luís | Walking through the eye | ||
Alasraki Alberti, Carles | Boira | ||
Alasraki Alberti, Carles | John | ||
Alonso Teresa, Javier | First lights in the high mountains. | ||
Alonso Teresa, Javier | Shadows | ||
Amuchastegui Esnaola, Jose Angel | El EnCanto del Gallo | ||
Andrés Cantarero, Roberto | Anciano | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Andrés Cantarero, Roberto | El columpio | ||
Andrés Cantarero, Roberto | La mariposa | ||
Benito Zapata, ángel | dormir | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Blasco De Avellaneda, Jesús | the jumpers | ||
Bonallach Aguado, Jaume | Calla la boca | ||
Bonallach Aguado, Jaume | Embolsadas | ||
Calero González, Guillermo | Barca | ||
Calero González, Guillermo | LA DIMENSIÓN DESCONOCIDA | ||
Calero González, Guillermo | Niemeyer | ||
Carmona Monje, Jose | Mobiliario urbano | ||
Casellas Pla, Isabel | Sanatori 10 | ||
Checa Colmena, Javier | En camino | ||
Checa Colmena, Javier | Entre la red | ||
Checa Colmena, Javier | Manzanas y cuchara | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Choliz, Santiago | rapanui 2 | ||
Coca ávila, Francisco Javier | El vuelo | ||
Coca ávila, Francisco Javier | Espejos Infinitos | ||
Coca ávila, Francisco Javier | La peluquería | ||
Colell Canes, Ramon | cami | ||
Colell Canes, Ramon | Cremallera | ||
Corbella Marquez, Eva M. | CUZCO | ||
Corbella Marquez, Eva M. | EVOLUCIÓN | ||
Cortajarena Cortajarena, Arantxa | MANOS QUE CREAN | ||
Elarre Sastre, Gorka | El pianista | ||
Eletxigerra De La Fuente, Idoia | Expectación | ||
Fernandez Villatoro, Eduard | desespero | ||
Fernandez Villatoro, Eduard | sin rumbo | ||
Font Vila, Daniel | Traginer | ||
Frias Pérez, Carlos | Serena mirada | ||
García Badenes, Antonio | El recorte | ||
Garcia Pitarch, Pili | Cinco damas de negro | ||
Garcia Pitarch, Pili | El Diván | ||
Garcia Pitarch, Pili | Lois | ||
García Redondo, Antonio | Despedida | ||
García Redondo, Antonio | Entre rejas | ||
Garrido Vilajuana, Frederic | Mariam_01 | ||
Gil, Joan | Angustia | ||
Gomez Catalina, Katy | La vieja profesora | ||
Gomez Catalina, Katy | Relojes sin tiempo | ||
Gómez Fernández, Lourdes | La Cascada Dorada | BEST WOMAN, INTERCONTINENTAL CIRCUIT MEDAL | |
Gómez Fernández, Lourdes | Paz en el glaciar | BEST WOMAN, INTERCONTINENTAL CIRCUIT MEDAL | |
Guijarro Carril, Tino | Like a virgin | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | URBS IX | ||
Herrero Zarzoso, Fernando | URBS X | ||
Higueras Garcia, Juan Francisco | La pasarela | ||
Lacunza , Txema | En formación defensiva | ||
Lacunza , Txema | Esperando impaciente la visita | ||
Laguna Jiménez, Juan | Evaristo 3 | ||
Laguna Jiménez, Juan | Puños | ||
Leandro Serrano, Luis | Esfuerzo | ||
Leandro Serrano, Luis | La novia del mar | ||
Llavori Romatet, Juan Ramón | EN LA INCERTIDUMBRE | ||
Llavori Romatet, Juan Ramón | ESPERANDO A MARCHAR | ||
Llorca Martínez, Jorge | Cuerpo | ||
López Cepero Mateos, Manuel | El rehen | ||
López Cepero Mateos, Manuel | NO HAY FUTURO | ||
Lupión Manzano, Manuel | Boxing 01 | ||
Marti Rocabruna, Lorenzo | estructura | ||
Mimó Bayo, Joan | Eva | ||
Mimó Bayo, Joan | Gas Natural-Barcelona | ||
Mimó Bayo, Joan | Ping pong | ||
Monegal Calduch, Ramon | Gemma | ||
Monegal Calduch, Ramon | Maria | ||
Montserrat Ribes, José Maria | La niña de piel morena | ||
Moraleda Díaz, Montserrat | Los caballos | ||
Morales Ogalla, Gaspar | Mar I | ||
Moreno Hidalgo, Raimon | Gemma espera | ||
Moreno Quesada, Francisco Javier | molineras de argan-2 | ||
Muñoz Alba, José Antonio | La Luz del Charro | ||
Muñoz Ramos, Francisco | Miedos | ||
Muñoz Ramos, Francisco | Stefany | ||
Murillo López, Víctor | Boira a Cap del Port | ||
Murillo López, Víctor | Niemeyer | ||
Navarro Cantavella, Alberto | El huerto | ||
Noguero Cazorla, Andreu | Dilivio en Cuba | ||
Noguero Cazorla, Andreu | Escuela en Birmania | ||
Noguero Cazorla, Andreu | Gala i llansol | ||
Noguero Cazorla, Andreu | Gala y fresa | ||
Olivera Amaya, Miguel | Manuel Hierro | ||
Oriol Riera, Cosme | EN BUSCA DEL TESORO | ||
Oriol Riera, Cosme | LASCAUX | ||
Palmer Picornell, Juan Fco. | Laura 530 | ||
Parreño Mendez, Miguel | En el portal | ||
Parreño Mendez, Miguel | Eyes | ||
Parreño Mendez, Miguel | Moliendo el grano | INTERCONTINENTAL CIRCUIT DIPLOMA | |
Peiro Crespi, Miguel | El converso | ||
Peiro Crespi, Miguel | Junto al baul | ||
Peiro Crespi, Miguel | La vigilante | ||
Pérez Mañosas, Lluís | Barca | ||
Planas Salvador, M Victoria | Fog in the forets | ||
Planas Salvador, M Victoria | Indian fisherman | ||
Pons Castejón, Marga | Last lights | ||
Pont Roca, Marta | ESGLAI | ||
Prego Abalo, Laura | Maria | ||
Puigcerver Oliván, Manel | Formas corporales | ||
Puigcerver Oliván, Manel | hombre objeto | ||
Putellas Jubells, Adelina | ESCULTURA | ||
Remolà Pagès, Lluís | Oculus | ||
Romero Calatayud, Manuel | brums | ||
Sanz Rubio, Ruben | Lineas | ||
Selga Casellas, Anna | FINAL SPRINT | ||
Serrano Zoroa, Joan | mirada 2 | ||
Silvela Capó, Ramon | METAL CITY | ||
Silvela Capó, Ramon | Platja de Muro | ||
Sitjà, Joaquim | Lola | ||
Unzurrunzaga Posada, Juan Antonio | NAROA | ||
Unzurrunzaga Posada, Juan Antonio | Paseo por el pantano | ||
Ventura Carbó, Jordi | Convent de Sant Salvador | ||
Ventura Carbó, Jordi | Mongolia 3 | ||
Vigo Arjona, Antonio | Pont del petroli |
SWEDEN
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Csomortani, Istvan | Balance of life | ||
Robin, Olle | Friend of gulls | ||
Stake, Jan-thomas | Kajsa brown necklace | ||
Zebuhr, Goran | Egg cup |
SWITZERLAND
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Aemmer, Elisabeth | Jazzsingers | ||
Aemmer, Elisabeth | Modern Art Vitra | ||
Aemmer, Peter | Moderne Architekture | ||
Stock, Klaus | Denisa with the ball | ||
Stock, Klaus | Wassertropfen auf der Haut |
TAIWAN
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Lai, Ming-hang Lai | I am hungry I want food | ||
Lee, Hsiu-chin | Confused boy 02 | ||
Lee, Hsiu-chin | Play | ||
Ou, Hui-yu | thumbelina | ||
Tzeng, Chin-fa | Afternoon of Tibetan Buddhism Temple | ||
Tzeng, Chin-fa | Into the pit | FIAP RIBBON |
THAILAND
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Tangmanpoowadol, Hansa | Hunt by Flying |
TURKEY
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Ceylani, Abdullah Yalcin | gencler | ||
Ceylani, Abdullah Yalcin | modern structure | ||
Gönül, Fatih | Ibrahim Amca | ||
Gönül, Fatih | Tuttur | ||
Tufan, Mehmet | TRmtufn_oiled wrestling |
UKRAINE
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Lander, Igor | Heaven light |
UNITED ARAB EMIRATES
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Jose, Saji | Camel race | ||
Kumar, Sudeesh | Aristrocrats | ||
Malek, Nasser | 1125 | FIAP GOLD MEDAL | |
Malek, Nasser | The Clock | ||
Nayak, Kumble Mahendra | Suman | ||
Nayak, Kumble Mahendra | Time | ||
Reghuarajan, Manu | Camels | ||
Reghuarajan, Manu | Going Beyond | ||
Shah, Poonam | Iam Different | ||
Sheerapathi, Thirumalai Ganesh | Break fast dinner | ||
Sheerapathi, Thirumalai Ganesh | Camel Group | ||
Shrestha, Dev Kumar | Jogi | ||
Shrestha, Dev Kumar | Manohar Lal | ||
Sumaria, Sarita | Light And Shade | ||
Sumaria, Sarita | Magical Hands | ||
T K, Biju Varghese | Cute BW | ||
T K, Biju Varghese | Pushkar Beauty | ||
T K, Biju Varghese | Training | ||
Vijayan, Baiju | Following the foot prints |
UNITED KINGDOM
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Campbell, Laurie | Dont Mess With Me | ||
Davies, Emma | Can I Help You Sir | ||
Fryer, Alison J | In the Window | ||
Gledhill, Christopher | Fisherman | ||
Gledhill, Christopher | Gondolas | ||
Hall, Bill | Five in Line | ||
Hall, Bill | Storm Freya | ||
Hall, Bill | Three trees in Winter | ||
Keel, David | Ana Schmiedlova serves an ace | ||
Keel, David | Mami Sato jumps into the lead | ||
Keene, Paul | The Tempest | ||
Keene, Paul | Three in a row | ||
Morris, Carmel | At Night in Staithes | ||
Mortimer, David | Exposure | ||
Mudle-small, Lynda | Gotcha | ||
Mudle-small, Lynda | The High Moors | ||
Oconnell, Sue | Hama Woman and Child | ||
Paxton, Roger | Walking the dog | ||
Sims, Amanda | Le Manns Biker | ||
Watson, Douglas | I Must Fly | ||
Watson, Douglas | Miss Mischka | ||
Willis, Jennifer | Dont Blow It |
VIETNAM
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Dinh Cong, Tam | THE DREAM | ||
Dinh Cong, Tam | WINNING SHOT |
WALES
AUTORES | Título de la obra | Premios | |
---|---|---|---|
Polakowski, Andy | I See You |